^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - JesieńNasz facebook

Gościmy Smyka:)

Wizyta Smyka w naszym przedszkolu dobiegła końca:) Tak tak, to już niestety ostatni Miś, który nas odwiedził w ramach projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury". Smykowi przeczytaliśmy "Jasia i Małgosię", "Kopciuszka", "Kaczkę Dziwaczkę" oraz "Rzepkę". Miś był wspaniałym towarzyszem naszych zabaw i powodem do niejednego uśmiechu. Wczoraj odesłaliśmy Go do domu:) A my z niecierpliwością czekamy na powrót naszego Misia Dyzia:) Nie możemy się doczekać, by zobaczyć Go po tak długiej podróży i usłyszeć - gdzie był, kogo poznał oraz obejrzeć Jego wypełniony dziennik podróży przez dzieciaki z całej Polski :)                                                      Alicja Siebierańska

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie