^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - JesieńNasz facebook

Nasi mali artyści:)

W poniedziałek i wtorek wszystkie dzieci miały okazję obejrzeć przedstawienia w wykonaniu swoich starszych kolegów z grup 5 i 6 latków. Nasi mali artyści zaprosili nas do niezwykłego świata bajek. Śmiechu było co nie miara:) Pojawiły się nawet czarownice! Występ nagrodziliśmy zasłużonymi, ogromnymi brawami. Był to czas na prawdę dobrej zabawy:) Wspaniałym aktorom i Ich paniom gratulujemy świetnego występu!:)                                             Alicja Siebierańska

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.  Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie