^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

Puchatek i Nina czytają z nami :)

Te dwa urocze misie przybyły do naszego przedszkola w czasie ferii:) Goście spędzili z nami cudowny czas, pełen zabawy, czytania i uśmiechu:) Nina i Puchatek usłyszeli przygody Boba Budowniczego, Słonia Trąbalskiego, Kaczki Dziwaczki i wielu innych bohaterów. Nie zapomnieliśmy odbić swoich paluszków i wypełnić dziennika podróży:) A już dzisiaj zadowolone misie ruszyły w dalszą podróż.                                                                         Alicja Siebierańska

 Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie