^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy


Warning: array_unshift() expects parameter 1 to be array, null given in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 215

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 217

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - JesieńNasz facebook

Sukces w konkursie Akademii Aquafresh "O uśmiech dziecka"

Kochani! Zakończył się wielki konkurs organizowany w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej "Akademia Aquafresh". Jest nam niezwykle miło poinformować, że nasze przedszkole znalazło się w gronie laureatów! Nasza praca zajęła V miejsce w swojej kategorii. To niezwykłe wyróżnienie! Oceniana była przede wszystkim praca dzieci oraz liczba zebranych paragonów. Wszystkim Rodzicom, którzy zaangażowali się w akcję i przynieśli paragony, serdecznie dziękujemy! RAZEM zawsze możemy więcej, dlatego zachęcamy do aktywnego udziału w życiu przedszkola, bo bardzo niewiele zabrakło do nagrody głównej.  Wszystkie przedszkolaki otrzymały zestaw produktów do mycia zębów. Warto było powalczyć O UŚMIECH DZIECKA, który dzisiaj zagościł na każdej twarzyczce :)                                                                                                                                                               Alicja Siebierańska

 Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.       Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.     Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie