^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - JesieńNasz facebook

Międzyzdroje powitały Dyzia :)

A tak nasz Dyzio spędzał czas w Międzyzdrojach:) A obecnie jest już w drodze do Żyrardowa:)  Na trasie pozostały jeszcze trzy przedszkola:) Z utęsknieniem czekamy aż wróci z podróży i opowie nam swoje przygody:)                                                                                                                                                                     Alicja Siebierańska

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie