^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Świetlica przedszkolna

06.00 - 08.00

13.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy


Warning: array_unshift() expects parameter 1 to be array, null given in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 215

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 217

Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - WiosnaNasz facebook

Dbamy o nasze ząbki z Akademią Aquafresh

Rozpoczęliśmy realizację VI Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej "Akademia Aquafresh". Wszystkie dzieciaki otrzymały już ulotki informacyjne jak dbać o ząbki:) Już teraz zachęcamy do zbierania i wrzucania do skrzynki na korytarzu paragonów za zakup produktów Aquafresh, dzięki którym będziemy mieć większe szanse na nagrody w konkursie "Uśmiech dziecka". Akcja trwa do 30 listopada:) 1 paragon = 1 punkt:) Szczegóły na plakacie i stronie http://akademia-aquafresh.pl/                                                                                          Alicja Siebierańska

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie