Pora roku - Jesień

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Pierwszy dzień w przedszkolu to jeden z najważniejszych dni w tym roku.

Zatem czas rozpocząć rok szkolny 2018/2019.

Niektórzy przekroczą progi przedszkola po raz kolejny, by w gronie koleżanek i kolegów ciekawie i wesoło spędzać czas. Inni, zrobią to po raz pierwszy- tym serdeczniej Was witamy.

Bajeczne sale oraz kolorowe zabawki, to wszystko niech stanie się okazją do przeżycia wspaniałej przygody i pretekstem do odkrywania świata.

Pragniemy otoczyć Was ciepłem i życzliwością oraz stworzyć dla Was drugi dom, w którym chętnie będziecie przebywać, aktywnie spędzać czas, bawić się i poznawać świat.

Wszystkim Przedszkolakom życzymy miłego pobytu w przedszkolu, wielu sukcesów i radości. Niech zdobyta wiedza rozwija Wasze umiejętności, zainteresowania i dostarcza jak najwięcej uśmiechu na Waszych twarzach.

Rodzicom naszych Przedszkolaków, życzymy nieustannych powodów do dumy i radości z osiągnięć swych dzieci.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w życiu przedszkola.

Grono pedagogiczne  =)